Про мене

Вітаю, мене звуть Ольга Білінська. Я – практикуючий психолог, психотерапевт. Допомагаю людям подолати труднощі, пов’язані з побудовою стосунків, емоційною сферою, життєвими кризами, особистісним розвитком та травмуючими ситуаціями.

У своїй роботі я використовую гештальт та травма-сфокусовану терапію . Такий підхід дає можливість клієнту та психотерапевту вибудувати партнерські взаємини на основі поваги, довіри, співпраці та відкритості. Такі стосунки забезпечують безпечне середовище для роботи з травматичним досвідом, важкими переживаннями та почуттями. Проживаючи їх разом із психотерапевтом, Ви більше не залишаєтеся самотніми у своєму стражданні. Як не парадоксально це звучить, але саме проживання почуттів разом із кимось, а не наодинці, дає сили та ресурс для змін, а також місце для нових переживань. Таке проживання супроводжується усвідомленням своїх потреб, механізмів взаємодії та того, яким чином Ви цю взаємодію вибудовуєте, у результаті не отримуючи бажаного чи завдаючи біль собі чи іншим. Усвідомлення того, як є тут і зараз, дає можливість вибирати те, як буде завтра, і Ви перестаєте бути заручником ситуації чи звичного способу життя. Тепер у Вас є вибір, а вибір дає владу щось змінювати, обираючи по-іншому. Вибір повертає відповідальність за своє життя, роблячи Вас вільним жити по-своєму.

Психотерапія для мене не просто робота, а ще й найбільше моє захоплення, тому я не перестаю брати участь у різних освітніх програмах, вивчати інші методи та підходи у роботі, цікавитись новими відкриттями та напрямками. Ефективність роботи психотерапії я знаю з власного досвіду, прийшовши до цієї професії після 7 років особистої терапії та 11 років навчання. На даний момент я не припиняю роботу над собою як особистісно, так і професійно.